Mamy Dzień Mamy!Już niebawem wszystkie Mamy w Polsce będą miały swoje święto - 26.05 obchodzimy Dzień Matki. Warto celebrować ten dzień, bo każda Mama zasługuje na swój dzień. Codziennie.
Jednak nie zawsze znajdujemy chwilę, żeby okazać Mamom nasze uczucia. Dlatego pokażmy jakie są dla nas ważne, chociaż raz w roku.

Prezenty na dzień mamy


Prezent dla Mamy powinniśmy wybierać ze szczególną troskliwością. Szczególnie ten darowany
z okazji Dnia Mamy. Upominki wtedy wręczane są często skromniejsze i dlatego musimy je wybierać z chirurgiczną precyzją. Kiedyś naszą wdzięczność wyrażały wierszyki i piosenki. Będąc nieco starsi musimy postarać się jeszcze bardziej. 

Nasz prezent musi pokazać, że Mama jest dla nas naprawdę ważna, że jesteśmy jej wdzięczni i że znamy ją doskonale. Wiem doskonale jaka jest recepta na perfekcyjny prezent dla Mamy i dlatego przygotowałam specjalną selekcję upominków. W Domu Towarowym Spod Lady znajdziecie podarunki, które wywołają radość u każdej Mamy. 
torba_mama_wie_lepiej_dla_mamy
Bawełniana torba z napisem “Mama wie lepiej”
będzie doskonałym prezentem dla każdej wszechwiedzącej Mamy.Poduszka jej wysokość mama
Poduszka dekoracyjna “Jej wysokość mama” ma spełnić szereg funkcji, nie tylko być doskonałą ozdobą i umilać królewską drzemkę, ale ma znaczyć ulubione miejsce Jej wysokości. Dostępna tu: http://bit.ly/PoduszkaJejWyskosci

personalizowana torba dla mamy

Torba z napisem “Mama czuwa, Mama wie” będzie idealnym prezentem dla każdej troskliwej mamy, która lubi pisać.  Zadowoli ona również Mamy lubiące minimalizm, retro gadżety i mające odrobinę dystansu do siebie i do świata.  
kubek jej wysokość mama
Nie jest potrzebna mamie psująca fryzurę korona, idealny atrybut
władzy w królestwie domowym - kubek z napisem "Jej wysokość Mama".Torba personalizowana m jak mama
Bawełniana torba z literą to prawdziwy rarytas nawet wśród personalizowanych toreb.
Dostępna tu: http://bit.ly/TorbaLitera 

fartuszek kuchenny mama wie lepiej

Ten fartuch kuchenny nie tylko zabezpiecza ubranie w czasie gotowania,ale pokazuje do kogo
należy ostatnie słowo, nie tylko w kuchni. Bo kto włada kuchnią, ma w garści cały dom. 
fartuszek dla mamy bistro mama
Fartuszek kuchenny z napisem “Bistro Mama” - nieodzowny atrybut każdej szefowej domowej kuchni. Dostępny tu: http://bit.ly/FartuszekBistroMama


To tylko część nowości, które wprowadziłam do bogatej kolekcji Spod Lady. Wszystkie propozycje prezentów na Dzień Mamy możecie przejrzeć zaglądając do sklepu: www.spodlady.com/prezent_dla_mamyKierowniczka

Założycielka i projektantka sklepu Spod Lady. Poszukiwaczka inspiracji i rzeczy pięknych. Uwielbiająca obdarowywanie prezentami niebanalnymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz