5 pomysłów na oryginalny prezent ślubny

Ślub to dzień nad wyraz wyjątkowy i zasługuje na szczególną oprawę. Prezent ślubny powinien być równie wyjątkowy. Coraz częściej młodzi trochę bojąc się prezentów, proszą o kopertę. Oczywiście jest to jakiś pomysł, ale zawsze uważałam, że to za mało i z takiego dnia należy się pamiątka. 

Wybierając prezent na ślub warto pamiętać o jego użyteczności. Często upominki ślubne takie są - praktyczne. Wśród bestsellerów znajdziemy pościel, garnki i sztućce.
Myśląc o takim prezencie, stąpamy jednak po cienkim lodzie. Po pierwsze: wybierając coś takiego, ciężko jest trafić w gust pary. Nawet jeśli bardzo dobrze znamy obie połówki, możemy nie znać i nie wziąć pod uwagę ich planów i ich potrzeb. Po drugie: nudne, standardowe prezenty zostawmy ciotkom - przecież nie chcesz podarować 5 kompletu pościeli lub 3 zestawu garnków.

kartka ślubna


Oryginalny prezent ślubny musi być dopasowany do potrzeb młodych, do ich charakterów, do ich relacji i musi sprawiać, że za każdym razem, kiedy nań spojrzą uśmiechną się wspominając wyjątkowy swój dzień i was.


Zestaw Niebagatelny "Obywatele Nowożeńcy"


duży zestaw kubków małżeństwo


Ten zestaw spełnia kilka funkcji. Kubki urozmaicą małżeńskie śniadania i wspólne dyskusje przy kawie lub herbacie. Są one również ciekawym dodatkiem do wystroju. Podobnie jak podkładki i magnesy. Podkładki i magnesy przypominają, że układanka jest kompletna, kiedy składa się z dwóch przyciągających się elementów. Spoglądanie w chwilach złości na takie gadżety od razu sprawi, że zechcemy się pogodzić i znowu trzymać za ręce. ;)

Zestaw dostępny TU (klik klik).

 

Kubki z imieniem "Mąż żony i żona męża"


zestaw kubków prezent ślubny


Czasem obrączki to za mało - te kubeczki jasno określają przynależność kochanków. Stworzyłam je z myślą o parach ceniących retro estetykę, mających poczucie humoru i dystans do siebie. Są one praktycznym prezentem ślubnym, który bawi młodych i zaskakuje gości odwiedzających domostwo pary.

Kubki dostępne TU (klik klik).

Zestaw poduszek "Małżeństwo"


zestaw poduszek małżeństwo


Zestaw jest kompatybilny z niebagatelnym zestawem “Obywatele nowożeńcy” lub zestawem kubków "Małżeństwo"". Miękkie i wygodne - doskonałe nie tylko na drzemkę, ale także jako wyposażenie sypialni. Poduszek w domu nigdy nie jest za wiele, a te sprawią, że młodzi będą uśmiechać się do swoich wspomnień za każdym razem, kiedy na nie spojrzą lub się doń przytulą.

Poduszki dostępne TU (klik klik).


koszulki dla nowożeńców prezent

Koszulki z imieniem "Żona doskonała" i "Mąż idealny"

Koszulki dla pary idealnej. ;)
Każda żona i każdy mąż są (albo powinni być ;)) idealni dla siebie w swej nie-doskonałości. O to chodzi! Koszulka w zabawny sposób oznacza osobę i komplementuje ją, jednocześnie przypomina drugiej połówce, dlaczego wybrała tę, a nie inną osobę na całe życie. Koszulki sprawdzają się świetnie nie tylko jako prezent ślubny, ale jako element sesji ślubnych.

Koszulki dostępne:
Damska (klik klik)
Męska 

Personalizowany jasiek "Drzewo miłości"


poduszka personalizowana prezent na ślub


Pamiętacie czasy, kiedy scyzorykiem dłubało się w korach drzew wyznania miłości? Podusia została stworzona z myślą o takich wspomnieniach.
Będzie ona ciekawą pamiątką ze ślubu, w oryginalny sposób przypominającą o tym wyjątkowym dniu. Nanosicie odpowiednie inicjały, datę i drzewo miłości jest już gotowe.

Podusia dostępna TU(klik klik).

To nie wszystkie moje pomysły na prezenty ślubne. Po więcej odsyłam do Spod Lady.

Kierowniczka

Założycielka i projektantka sklepu Spod Lady. Poszukiwaczka inspiracji i rzeczy pięknych. Uwielbiająca obdarowywanie prezentami niebanalnymi.

1 komentarz:

  1. Bardzo podobają mi się zaprezentowane propozycje. Ja akurat w prezencie ślubnym dla znajomych zakupiłam ekskluzywną pościel ze sklepu https://www.sklepwnetrz.pl/, która okazała się wspaniałym podarkiem. Wykonana z naprawdę miękkiego materiału będzie wspaniałym dodatkiem dekoracyjnym do ich nowej sypialni.

    OdpowiedzUsuń