Nowe pomysły na prezent dla Taty


Dzień Ojca to dosyć poważna sprawa, często bowiem Tatusiowie są nieco mniej doceniani niż Mamy. Warto więc dobrze przemyśleć sprawę prezentu.
Wybór prezentu na Dzień Taty często okazuje się nie lada wyzwaniem. Tata przecież nigdy niczego nie potrzebuje. W dodatku mężczyzna często oczekuje od prezentu pewnego rodzaju praktyczności. Nie możemy jednak przesadzać z tą praktycznością, to ma być prezent, coś od serca.kartka dla taty


Prezent dla niego musi więc z jednej strony być choć trochę użyteczny, pokazywać, że dobrze wiemy co on lubi i jeszcze mieć choć drobny akcent tatowy.

Koszulka “Tata Pierwsza Klasa”


koszulka dla taty
Już chyba pisałam, że powiedzieć “Super Tata” wydaje mi się nieco banalne. Postanowiliśmy pójść trochę inną drogą, nawiązując do retro wzornictwa i używając polskiego, może już zapomnianego, wyrażenia. Koszulka świetnie nadaje się jako prezent tak dla młodego Taty, jak i Ojczulka z dłuższym stażem.
Koszulka dostępna tu (klik klik)


Koszulka "Tato do przytulania"


koszulka dla taty tato do przytulania
Każdy lubi się przytulać. A wiadomo, że nie ma nic lepszego w trudnych chwilach niż wtulenie się w Tatowe ramiona.
Koszulka dostępna tu.

Fartuch "Bistro Tata"


fartuch dla taty bistro tata

Bywa i tak, że Tata urzędujący w kuchni jest jak huragan, bywa, że jest porządniejszy niż Mama. Ale każdy Tata, który potrafi ugotować coś więcej niż płatki z mlekiem i kawę, zasługuje na gadżet specjalny.
Fartuch dostępny tu (klik klik)

Kubek “Jego wysokość Tata”


kubek jego wysokość tata prezent

Śmieszny kubek dla rodzica z poczuciem humoru.
Kubek dostępny tu.

Kubek “Kocham Cię Tato”


kubek kocham cię tato prezent

Tego przekazu nie mogło zabraknąć. Powinniśmy mówić sobie, że się kochamy jak najczęściej.
Kubek dostępny tu (klik klik).

Poduszka “Tata pierwsza klasa”


poduszka dla taty tata pierwsza klasa
Miękka poduszka dekoracyjna nie tylko ozdobi dom, zaznaczy ulubione miejsce Taty, ale codzienne będzie mu przypominać o tym jak dobrą robotę wykonuje lub wykonał wychowując swoje pociechy. 
Poduszka dostępna tu.

Poduszka “Tata do przytulania”


poduszka dla taty tato do przytulania

Poduszka idealna na Tatową drzemkę. Po drzemce na takiej poduszce każdy Papcio nabierze nowych mocy do przytulania i mierzenia się z tacierzyństwem.
Poduszka dostępna tu.

Torba Zaopatrzenie 


torba dla taty zaopatrzenie prezent

Torba idealna zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Z nią Tata może spokojnie wyjść na zakupy i uniknąć noszenia ich w marketowej reklamówce lub damskiej torbie. Do tej torby zmieści też wszystkie potrzebne akcesoria na spacer lub wyjazd z pociechą.
Torba dostępna tu.

Więcej oryginalnych pomysłów na prezent dla Taty znajdziecie: spodlady.com/prezent_dla_taty

Kierowniczka

Założycielka i projektantka sklepu Spod Lady. Poszukiwaczka inspiracji i rzeczy pięknych. Uwielbiająca obdarowywanie prezentami niebanalnymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz