Prezent na Dzień Ojca

   Dzień Ojca jest doskonałym pretekstem, żeby kupić Tacie coś, o czym sam nigdy by nie pomyślał. Z resztą można powiedzieć, że większość z nich w ogóle o takich rzeczach nie myśli. Przeważnie Tata powtarza, że wszystko ma i niczego nie potrzebuje lub prosi o coś wyjątkowo praktycznego. Ale przecież nie będziemy mu kupować wiertarki w prezencie na Dzień Taty.

kartka na dzień taty


Kiedy myślę o prezencie dla Taty, myślę o czymś, czego sam sobie raczej by nie kupił, ale zawsze staram się mieć na uwadze użyteczność przedmiotu i to jak może być wykorzystany. Zawsze biorę też pod uwagę tatowe zainteresowania. 

Upominek dla Taty - majsterkowiczatabliczka dla majsterkowicza

Jak wspomniałam byle jaka wiertarka jest raczej słabym pomysłem na prezent dla Taty, ale tabliczka, która oznaczy jego królestwo śrubek i młotków na pewno go ucieszy i pokaże nie tylko jak dobrze go znamy i wspieramy jego zainteresowania, ale i okażemy, że jesteśmy dumne z tego z efektów majsterkowania. Dzieci, zarówno te, które same kupują już upominki, jak i te, które trzeba jeszcze w tym wyręczać na pewno doceniają majsterkowanie Taty. Kto zbudował i nauczył budować karmik dla ptaków, kto skonstruował solidny domek na drzewie...? Tata - majsterkowicz i warto mu za to podziękować. 

Zobacz tabliczkę "Strefa Majsterkowicza" w Spod Lady. 

Kubek dla Taty - wędkarza
Woda, cisza, spokój, ulubiony napój, może kolega do towarzystwa… - to definicja wypoczynku idealnego wielu Ojców. Pokażmy im, że rozumiemy to hobby i że nie przeszkadza nam, że czasem wyjeżdża na cały dzień na ryby i nie przywozi nic poza lepszym humorem. To przecież wiele! 
Kubek dla wędkarza będzie idealny nie tylko na wyjazd, ale i do porannej kawy. pozwoli Tacie przypomnieć sobie chwile perfekcyjnego relaksu. 

Zobacz kubek "Wędkarza" w Spod Lady

Czy Twój Tata też wymiata? kubek z napisem mój tata wymiata

Mój Tata był najlepszy pod słońcem. Wiem, że moja córka myśli podobnie o swoim Tacie. Póki co sama jeszcze nie może wybrać prezentu, który mu to pokaże. Ale ja mogę zrobić to za nią. Jednak kubek z napisem “kocham Cię Tato” lub “Najlepszy Tata” wydawał mi się banałem. Dlatego zaprojektowałam kubek “Mój Tata wymiata”. I to w dwóch wersjach, pierwsza dla Ojców ceniących elegancję, druga dla preferujących nieco luźniejszy styl. 

Tata - głowa rodziny


koszulka dla taty tata rządzi

Tata to głowa rodziny, obrońca córek, super bohater i wzór dla synów. Dlatego chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego stworzyłam tę koszulkę i dlaczego jest ona świetnym pomysłem na prezent dla Taty z poczuciem humoru  i dystansem do siebie i do świata. 


Koszulka dla Taty z poczuciem humoru  


koszulka dla taty

Koszulka ze śmiesznym nadrukiem idealna nie tylko dla miłośników aut PRL, ale dla osób obdarzonych poczuciem humoru i dystansem do siebie. Trabant był taki, jaki był, ma lat tyle ile ma - zawsze w sam raz - ale na pewno się nigdy nie zestarzeje - zawsze będzie jary. 
Tata również, nawet kiedy już będzie pra, pra, pra, … dziadkiem - czego wszystkim życzę. ;) 

Zobacz koszulkę "Stary, ale jary w" Spod Lady

  Pomysłów na prezent dla Taty mam dużo więcej i projektów jest dużo więcej. Znajdzie się coś także dla działkowca, fana “Malucha”, miłośnika filmu “Miś”, Kierownika, Prezesa, podróżnika i domatora…: spodlady.com/prezent_dla_taty

Kierowniczka

Założycielka i projektantka sklepu Spod Lady. Poszukiwaczka inspiracji i rzeczy pięknych. Uwielbiająca obdarowywanie prezentami niebanalnymi.

2 komentarze:

  1. Oj ja to bym zainwestowała w taką koszulkę. Teraz mój tato będzie miał urodziny, a więc to chyba będzie najlepszy pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem taka koszulka nie każdemu tacie może się spodobać, ale jeśli jest zrobiona własnoręcznie i od serca, to ranga takiego prezentu zdecydowanie wzrasta. Ja swojemu na Dzień Ojca kupiłam dwie bluzy patriotyczne, gdyż jest bardzo zainteresowany historią Polski oraz szeroko pojętym patriotyzmem. Uważam, że jest to w pewien sposób nowa droga do pokazywania miłości do swojego kraju. Ale każdy ma inny gust. Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń